Collection: Wax Tart
Immerse yourself in the enchanting aroma of our handcrafted, environmentally friendly wax melts for a genuinely delightful and sustainable sensory journey.
- Vegan-Friendly and Cruelty-Free
- Made of 100% Natural Soy Wax
- Clean, Pet Safe, and Non-Toxic
- Phthalate-Free Scents
- Makes a Perfect Gift Any Time of the Year
-
Gingerbread Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Grandma's Kitchen Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Grape Soda Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Grapefruit Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Green Apple Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Harvest Moon Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Hazelnut Coffee Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Hot Apple Pie Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Hyacinth Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Indian Sandalwood Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Island Breeze Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Jack Frost Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Jasmine Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Lavender & Vanilla Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Lemon Pound Cake Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per -
Lemon Scented Handmade, Eco-friendly Wax Melt
Regular price $5.49 CADRegular priceUnit price / per